Diary

I done it !!

27. května 2011 v 14:46 | Bee.

UDĚLALA JSEM TO !!

Mám po ústních zkouškách a je to taková úleva, že se to nedá nijak slovy vyjádřit. Teď už jen v pondělí písemné z češtiny a v úterý z angličtiny a je úplný konec. No snad jen čekat do 20.6. na výsledek, zda jsem to DALA ne NEDALA. :D V ten den mám ještě přijímačky na VOŠku a také 19tiny :D Jak se mi to hezky sešlo, že? :D

Toto jsem chtěla říct úvodem. ;)

Nevím,co tu dělat jako první. :D Jsem teď trochu nastydlá, celý den ležím jak lemra a jen sním o prázdninách u bazénku. :P Už aby to bylo... Snažím se aspoň vnést léto do svého pokoje, který sem pořádně uklidila a chystám se polepit si celou zeď fotkami a obrázky. Jen u vystřihování jsem včera strávila dvě hodiny. :D Čekejte foto až to bude ve finální verzi. :P

Prozatím jen pár fotek, které se mi hromadí v notesu. Mějte se krásně!
xoxo Bee
Loong night..

26. dubna 2011 v 19:57 | Bee.
Hi. :))

Dnes již podruhé na blogu, cítím se šťastná. Sice to bude trvat dlouho než se to tu probere, ale stojí mi to za to! :_))

Teprv teď jsem otevřela učení, celý den se jen válím. :( Naložila se na hodinu do vany, napatlala chocolate masque a byla spokojená, za to teď jsem nervní. :/ Večer mě čeká ve společnosti Onemocnění kardiovaskulárního systému, možná dojde řada i na choroby žilního systému. :// Nechce se mi, ale musím. Volné chvilky trávím sněním, co všechno budu dělat po matuře. Tolik ÚŽASNÝCH věcí? Nemálo si budu užívat! :P

Od zítřka čekejte outfit posty. Vždy jsem chtěla něco nafotit,ale díky tomu že ráno nestíhám a často zaspím, mě hned přejde nálada. Ale ZÍTRA! Zítra vstávám o 10 minut dřív a odpoledne čekejte fotky! :P
Utíkám zpět k maturitním otázkám, je jim beze mě smutno.. :D
Mějte se krásně a užij te si večer. ;)

XX Bee :*


Return, I can´t wait of my new start!

26. dubna 2011 v 8:38 | Bee.Hi for everyone!

Nevydržela jsem to. Blog mi tak moc chyběl, psaní článků, vaše komentáře, celý tento blogový svět! Bohužel se mi staly události, díky nimž jsem měla pramalou chuť jen na samotné učení a přiznám se, že i teď na tom nejsem lépe. Asi nejzásadnější je, že jsem se rozešla s Dominikem, po roce a půl. Nebudu rozebírat proč, málokdo ví kvůli čemu to bylo a co následovalo. Možná se někdy svěřím, ale pro teď chci začít s novým štítem. Teď jen nevím zda má smysl zakládat nový blog, nebo ne, stejnak by dotyčná osoba zjistila novou adresu. :(( Ale co udělám, smažu staré články, jen některé aby tu vbec něco bylo.. :DD A design... Co jsem si všimla, všechny blogerky ho mají skoro stejný :// Takže i ten jdu změnit. ;)
Zatím se mějte a večer bo zítra se ozvu.
PA Bee :*

Pozastavení na neurčito...

30. ledna 2011 v 9:28 | Bee.
Hi

Nechtěla jsem to udělat,ale musím. Pozastavuji a to do doby po maturitě, tudíž do června. Nemám čas ani na sebe, abych si odpočinula, četla knížky k maturitě, pracovala na ročníkové práci a tak není ani čas psát sem. 

ŠTVE MĚ TO! Ale co s tím mám dělat? Nic. Jen vám chci poděkovat, že sem chodíte a píšete mi krásné komentáře, to potěší nejvíc. :)) Doufám,že až se vrátím, tak to tu bude stejně fajn jako teď. :)) 

Jen prosím: NEZAPOMEŇTE NA MĚ. :)) 

Už musím jít, pro dnešek mám o zábavu postaráno. :( 
Mějte se krásně a uvidíme se v červnu. 

XX Bee :* 

Tumblr_lfttfqctpt1qcdjp0o1_500_large


I´m ill again !!

16. ledna 2011 v 17:11 | Bee.
Zdravím

Velká omluva,že od středy tu nic nepřibylo,ale nebyl čas. Ve čtvrtek a v pátek jsem byla v práci a v sobotu jsme si užívali volno s Domím, a také jsem začla být nemocná. Vyvrcholilo to dnes. Ráno se vzbudím, hlava jako střep, peřina, prostěradlo a noční košile propocené. Když kouknu na teploměr, zhrozím se. Skoro 38°C ??? Doufám, že vám je líp než mně.

Nedá se nic dělat, ležím celý den, teď jsem se začlaa učit na zítřejší písemky: osobnostní výchova, litera. Ke všemu musím začít dělat na té ročníkové práci!!! :(( Zachraňte mě někdo.. :// PROSÍÍÍM 

A co nového chystám? Až mi bude dobře, nefotím nové věci z TOPSHOPU: malé černé bez ramínek, s krásnou légou a knoflíky, a šátek s lebkami. Říkáte si, že to není cool? Že je to věc metalu? Opak je pravdou, je to dost módní záležitost ! :)) Zde příklad Chiarra a šátek od Alexe McQueena. ;))


A co dále můžete čekat? Report z mého maturitního plesu! Mám i video,kde máme půlnoční překvapení, nejvíc si to tam dávám a trsám si tam. ;D Doufám, že vás pobavím! :)) 

Také giveaway se chystá, bude příští týden! :)) Co to bude, nechte se překvapit. ;) 

Zatím se mějte, jdu se mořit sociologii a závislostmi. Pa Bee :* 

My decision is complicated, that´s me...

12. ledna 2011 v 14:24 | Bee.
Hi ! 

EDIT: CHTĚLI BYSTE GIVEAWAY?? :)


Jak jste si asi všimli, blog má nový kabátek. Ze školy jsem šla dnes dřív, tak bylo trochu času než zase zasednu k učení. Už mě to unavuje. 
Dost mě překvapilo, kolik lidí napsalo, že blogspot je nepřehledný atd. Ani mi to nepříde, spíš naopak. Ale to je jedno. Také někdo špatně pochopil, že se chci prorvat mezi ty slavné fashion bloggerky. ;D Tak to opravdu nebylo myšleno, ale to už nechme plavat. 

Blogspot bude, ale až udělám maturitu a budu mít času, že nebudu vědět jak ho nejlépe využít. Teď jsem ráda, že zvládnu napsat článek týdně. 

And what news?? Nothing I think, only my head is full and  rejects the other new things. It´s crazy. I come to home and until evening I sit at my desk and I´m learning. That´s all what I do last week. I hate it... 

Maybe I will write in English, it´s good for me and I hope that for you too. Fortunately exists google translator, isn´t it? ;P 

That is all for now, I must go for a lunch and after again learning. I´m going to learn Deutsch ( hate it!! ), Chemie, maybe economy and literature. So I really go, I haven´t so much time. 

Bye for now, 
XX Bee. 

There are some random pics, don´t copy please, thanx. 

yoursbee.blog.cz

Happy NEW YEAR 2011 !!

1. ledna 2011 v 19:30 | Bee.

VŠEM PŘEJI KRÁSNÝ NOVÝ ROK 2011! AŤ SI SPLNÍTE ALESPOŇ ČÁST ZE SVÝCH PŘEDSEVZETÍ, IKDYŽ JE TO JAK SAMA VÍM TĚŽKÉ. ;D PŘEJI VÁM ROK 2011 PLNÝ ŠTĚSTÍ, ZDRAVÍ A LÁSKY. :) 


Včera jsem nemohla napsat přání do Nového roku,  od rána jsme uklízeli a pak jeli k Domčově mamce, byla doma sama. :/ Namazali jsme u ní chlebíčky, polovinu z nich snědli, připili si tequilou na nový rok a pak jeli zpět k nám. Nebudu vám popisovat jak jsem pili jedno mojito za druhým, dělali si kokosový drinky a do toho pili Frisca a vše jsme zajídali chlebíčky, ovocem a slanými dobrůtkami. ;D Jen vám povím, že doteď mi je zle!! :D 

Po přípitku jsme šli ven a pouštěli jsme lucerny štěstí. Na každou jsme si každý něco namalovali. Já měla znak Chanel a činský znak naděje. Domí měl ten samý znak a pak obří srdce. :)) Když jsme je zapálili a pustili, šli jsme bobovat. ;D Kopec jsme si sjeli dvakrát a stačilo nám, byl to docela adrenalin. ;D Akorát to vše odness můj kabát, který ještě po dnešní návštěvě strejdy, který měl 9 malých šťeňat vlčáka, dostal co proto. Je špinavý od trávy, špinavého sněhu, tlapek malých neřádů a hlavně jejich matky Nery, která na mě skočila, a ještě ke všemu je celý od nich ožužlaný... ;D Zítra ráno tedy vyrážím do čistírny. ;D

Přidám vám pár fotek, ze včerejška a dneška. Bohužel nemám ani jednu fotku šťaňátek, nedaly se vůbec vyfotit, pořád se tam tak válely a lezly po sobě. :)) 

Zítra tu bude článek s novoročními předsevzetími, musím je ještě sepsat a v týdnu pak také něco čekejte, ale moc času nebude, jelikož už v sobotu mám MATURIŤÁK! Takže musím na zkoušku šatů, pak vyzvednout šaty, ke kadeřnici, vymýšlet outfit na překvapení a hlavně cvičit sestavu k našemu překvapení!! V týdnu vám sem hodím video, co to vůbec bude zač, je to strašná sranda!! ;D 

Zatím se mějte. Bee :*

night cleaning and my fashion corner ;P

27. prosince 2010 v 10:29 | Bee.
Vstala jsem, už se mi nechtělo dál spát. Šla jsem spát asi v půl druhé ráno, hádejte, co jsem celý večer dělala. ;P Uklízela si skříň! ;D 
Skříně mám dvě a nevím proč, ale poslední dobou jsem si dávala oblečení jen do té velké, kde mám i všechny ostatní věci a tak to tam vypadalo jako ve skladišti. A včera mě chytla uklízecí manie a bezmála 3 hodiny jsem strávila přerovnáváním a vyhazováním. A závěr? Spokojenost. :)) Možná pořídím pár fotek, protože jsem si ve skříni udělala krásný fashion corner. Stojí to za to! 

Včera večer, mezi uklízením, jsme koukali s Domím na FOTR JE LOTR, úžasný film. ;D Zase jsme u filmu spapali popcorn a chipsy... Myslím, že mým prvním novoročním předsevzetím bude přestat tohle jíst a konečně trochu zhubnout. ;D 

Co vy, máte už nějaká novoroční předsevzetí? ;))

Odpoledne se chystáme směr Arkády a Chodov na slevy, doufám, že narazíme na skvělé kousky! <3 Info o naší honbě napíši možná ještě večer, uvidím jak to bude s časem, ale řekla bych že spíše zítra ráno a budou i fotky. ;))

Utíkám do koupelny a pak připravit snídaní tomu mému nejdražšímu. <3 Mějte se krásně a čekejte brzy information from bargain shopping!! ;))


BTW. na fotkách níže jsou ještě 3 šály: námořnická, leopardí  a béžová, které jsem si koupila v H&M ;) Dále fotka dárečků od holek ze třídy. :)) 

čtěte také:

After Christmas, next year again ;P


yoursbee.blog.cz

After Christmas, next year again ;P

26. prosince 2010 v 17:13 | Bee.
Tak už to máme definitivně za sebou, Vánoce skončily. Je mi docela smutno, celý rok jsme se tak těšili a ono to tak rychle uteklo. Tak až za rok Ježíšku a děkuji moc za dárečky. :))

Jak jsem slibovala, zde jsou fotky. Fotila jsem je novým HTC, docela se mi s ním dobře fotí, akorát si ještě poupravím nastavení a bude to dokonalé. :)

Co jsem tak projížděla blogy, dostaly jste většinou opravdu kupy krásných dárků. Některým jsem i dost silně záviděla, jinak se to ani nedalo (třeba zájezd do Londýna, který dostala Jee ;P).

Zítra tu budu asi ráno, odpoledne se chystáme na SLEVY!! Zase utrácení penízků, aspoň že jsem něco málo dostala pod stromeček. :))
Pokusím se tedy přednastavit na odpoledne jeden článek, možná dva. ;P

Vy si taky užívejte volníčka, zítra čekejte článek.
Zatíím.

Be :*

A LOT OF PHOTOS OF MY PRESENTS UNDER PEREX.
bye for now. ;)
yoursbee.blog.cz
Úžasná vůně, zamilovala jsem se do ní. <3

Christmas again :))

25. prosince 2010 v 18:43 | Bee.
Hi ladies..

Jak jste si užili včerejší večer? :)) Já skvěle! Večeři jsem do sebe nacpala, měla jsem takový hlad. Poté vybalování dárků, dostala jsem další body sprays z Avonu. Poté new mobile HTC Wildfire, CD The black eyed peas; The Beginning. :))

S Domím jsme si tedy Štědrý večer udělali už ve čtvrtek, s našima včera a dnes jsme byli u taťkovi mamky, kde se sjela celá naše famílie ( tátovo dvojče s dětma a sestra s dětma). Dokážete si představit panelákový byt kde je 5 dětí a 9 dospělých? ;D Šílený mumraj. Dostala jsem pár dárečků, nejvíc se mi líbí růžový ručník ( jsem trošku úchyl přes ručníky. ;P ) a sněhová koule, kde místo sněhu lítají srdíčka a můžete si dát dovnitř fotku.

Zítra mě čekají poslední, v pořadí čtvrté Vánoce, a to s babičkou od mamky. Přijedou k nám na oběd a tak ráno mám čas všechno nafotit na světle, protože pod světlem žárovky se nedá nic fotit... Vypadá to amatérsky, nepovedeně a celkově nic moc... :))

Čekejte tedy nějaké fotky již zítra dopoledne a možná přednastavím KONEČNĚ pořádný článek, jelikož v pondělí nebudu doma. Chystáme se jít na POŘÁDNÉ POVÁNOČNÍ NAKUPOVÁNÍ!! Musím si toho nakoupit, hlavně jeans a možná nějaká trička či boty na jaro. Mám něco vyhlídnutého v Bershce, Zaře a Pull & Bearu, doufám, že zrovna mé vytoužené kousky budou ve slevě.. ;P

Zatím se mějte, jdu se koukat na pohádky.

Bee :*


Tumblr_ldwdysid7j1qd8vjxo1_500_large

Merry Christmas

24. prosince 2010 v 16:16 | Bee.
Hi shopaholics and everybody

Chci vám popřát krásné Vánoce, užijte si je, jak nejlépe dokážete. :) Ať pod stromečkem najdete vytoužené dárky, u večeře se nadlábňěte a užívejte si tu pohodu Vánoc, kouzlo okamžiku, kdy je pohromadě celá rodina. :)) 

Brzy se ozvu i s nějakými random pics. :)) Mějte se krásně a užijte si Vánoce. :))

Bee :*82744848_large

I love sale.

19. prosince 2010 v 18:05 | Bee.

Milujete slevy? Jestli ano, tak se můžete jít vyřádit do H&Mka, kde je právě doslova MEGA výprodej!! Jestli čekáte, že jsem tam utratila jmění, tak máte pravdu. Fotky budou možná později, ukořistila jsem opravdu amazing things!! Trička, šátky, čepky, spodní prádlo... ;P 

Načerpala jsem novou inspiraci ze zahraničních blogů. Inspiraci ohledně "stajlování" . Mohu vám říci, že za dva dny strávené u notebooku a sledování těch úžasných kombinací, si říkám, proč taky tak nekombinuju různé kusy oblečení, dyť to vypadá překrásně. Odpověď je jasná, nechci vyjít z té šedé řady stejně oblékaných girls naší republiky. Mám strach z kritiky a všemožných pohledů na mě. Řekla jsem si DOST. Proč se bát? 

Dle zahraničních autorů z blogspotu je móda ČR na nule... Čím to? Stydlivostí si vzít na sebe něco, co si ještě nikdo nevzal, nebo tím, že o módu se nikdo nezajímá?? Řekla bych že obojí. A tak vyzývám všechny girls, co stydí, ať vystoupí z řady!! 

Možná jsem blázen, ale při honbě za slevami v H&Mku, jsem si zkoušela různé kousky oblečení, kombinovala a zamilovala se snad do všeho,co jsem měla na sobě... Nikdy dříve bych si nějaké kousky na sobě nedkázala představit, ale teď?? Mám chuť zkoušet nové !! 

Možná jste tento můj výjev emocí nečetli, ale chtěla jsem jen upřesnit news, co příjdou na blog. Každý týden budu přidávat fotky outfitů. Inspiraci budu čerpat především ze zahraničních blogů a i ze své hlavy. ;)) 

Zatím pa a brzy ( vidím to na úterý ) čekejte první outfit. Bee :* 

Tumblr_ld7sr2lyg91qcslzuo1_500_large


62891698_1282173278_2048704_tumblr_l7b4yxglhc1qc4obho1_500_large_large

It´s snowing.

15. prosince 2010 v 16:09 | Bee Dahlia
Celé dva dny chumelí. Kdo stojí o to,že když vyjde z baráku tak hned vypadá jako sněhulák? Dnes jsem byla po škole v knihovně, na poště, se psi a nakonec pro novou ELLE a byla jsem obalená sněhem od hlavy až k patě. Válenky mokré, dvoje ponožky také, šála nechutně vlhká... Brr... 

Taky vám dávají zabrat ve škole? Mě šíleně!! Dnes to byly 4 testy a konzultace ohledně ročníkové práce, pecička. Jsem tak ráda, že jsem doma a zítra poslední písemka z čj, MÁCHA A ERBEN... 

Aspoň jsem si zpříjemnila den ELLE, je u ní jako dárek krásný diář (kam se hrabe ten, co byl nedávno v JOY...;D)!! Už se těším až si do něj začnu zapisovat. Nikdy jsem nebyla na psaní diářů, psala jsem si vše do mobilu. Ale má to jisté kouzlo, když vemete tužku, otevřete diář a píšete, popřípadě si to nějak vybarvíte a je to. :))
Taky mi už přišli Lip Smackery s příchutí coconut cake, cookies and marshmellow :)) Jsou výborné,, hlavně ten kokosový!!

Chápete že od pátku za týden jsou Vánoce? Nemohu tomu uvěřit jak to letí, neskutečné.. :)) Doufám, že Vánoce budou bílé a ne na blatě, ale jak se koukám z okna, asi jen tak nepřestane sněžit. :))

Zítra se možná večer ozvu, jdu do práce. :( Ale ještě předtím se mrknu po obchodech a dokoupím dárky. v H&M prý začínají slevy, tak to půjdu zkouknout. 
Zatím, Bee:*

yoursbee.blog.cz

Saturday mornings are the most beautiful of week.

11. prosince 2010 v 11:04 | Bee Dahlia


It's kind of fun to do the impossible.Na blogspot.com jsem se vykašlala, nechtělo se mi už dělat na designu, je to tam komplikované a než jsem na to vše přišla, tak už jsem byla poměrně otrávená . Tak zůstávám tady. :))

Už jste využili FILMÁNIE a byly na nějakém filmu ? Včera jsme byli s Domím na romantické komedii ZÁMĚNA a mohu říct, že si mi opravdu moc líbil, doporučuji všem. :)) Dneska jdeme do Letňan na AMERIČAN a konečně na POTTERA, těším se na něj už tak dlouho a nakonec jsem se dočkala. :))

Pojedu do Letňan dřív, abych ještě obešla shopy a poohlédla se po zbývajících dárcí pro D. a holku mého bráchy. Pro taťku objednám přes net něco v Bohemians fanshopu, doufám že z toho bude mít radost. :)) 

A sama pro sebe jsem si vymyslela dárek, který si koupím k Vánocům. Je to nová vůně od GUESS: SEDUCTIVE. V prosincové ELLE byla navoněná stránka a přiznávám se,že jsem k ní čichala celé 4 hodiny v práci. DOKONALÁ VŮNĚ!! Naprosto jsem se do ní zamilovala. <3 


Dnes budu mít čas nafotit novou bag a pár doplňků, co jsem si pořídila, tak čekejte ještě dnes nebo ho zveřejním zítra. ;)) Nevím totiž jak tu budu, zítra nám začíná kurz angličtiny a pak budu s D. <3 Možná ještě pojedeme do FASHION ARENY, ale uvidí se ještě. :)) 

Zatím pa, a brzo se ozvu. :* 

I thinking about blogspot.com .

7. prosince 2010 v 12:18 | Bee Dahlia
Hi . 

Ráno jsem si spala do osmi, ikdyž byla škola . Poprvý, co jsem si řekla, že tam prostě nepůjdu a nešla jsem . Jsem vyčerpaná, fyzicky i psychicky . Nevím proč, nevím z čeho, možná za to může ZIMA . Chci tak moc léto, být venku a klidně se potit jako blázen, ale být šťastná ze slunce, z té energie, kterou nám poskytuje . 

Včera jsem se rozhodla pro přesun na blogspot . Blog.cz mi je už tak okoukaný . Témř každý druhý blog je, co se týče designu a obsahu stejný . Nebaví mě to . Proto blogspot, aspoň budu mít koncovku .com ;D. 

Ještě nějaký čas tu pobudu, o stěhování vás poinformuji . ;)) Teď se chystám ponořit do učení . Btw. přišel mi tělový sprej malinový od Avonu, krásně voní, jen koukám na spotřebu a ta byla do srpna ? Jen doufám, že takto vonět má a není to tím, že by byl prošlý . ;// 

Ráno jsem ještě utíkala do Palladia, spíše do H&Mka, koupit si naprosto awesome bag. Béžová, jak do ruky tak i na dlouhý řemen, akorát prostorná na nějaké ty učebnici a další nezbytnosti . K tomu jsem tam narazila na béžovou krajkovou čelenku, kterou již mám v modré, so, it was very good shop . ;D

Zatím sem mějte a brzo čekejte další info. ;)

What's this? Passion or only bad day?

6. prosince 2010 v 18:30 | Bee Dahlia
Míváte někdy noci, kdy vám nejde usnout? Ale opravdu nejde usnout, cítíte se najednou plné energie a zároveň máte pocit, že se Vám chce spát. Snažíte si najít tu správnou polohu, jen abyste už konečně usnuly. A ono to nejde. Trvá dlouho než  se na chvíli octnete v říši snů,ale ani se vám nestačí nic zdát a už jste znovu vzhůru. Takhle jsem prožila dnešní(včerejší) noc. Každou půl hodinu jsem se koukala na mobil kolik je hodin a modlila se, abych už konečně spala. Nic . Kolem 4 ráno se mi to podařilo. V 5.50 zvonil bráchovi budík, čas jít do školy. 

Divím se, že i přes tohle mám dost energie, abych fungovala. Dokonce si dnes na chvíli zacvičím, jelikož jsem snědla téměř celé balení polomáčenek. Stydím se . Nesmím takhle hřešit, co má postava? Někdy si říkám, jak to mohou některé vydržet, nejíst . Jde to?? 
Závidím těm, co mají nohy jako proutky, hubená lýtka... Vím, že závist je má vlastní neschopnost, ale když to nejde a nejde?? Co s tím? Onu osudnou noc, co jsem nemohla spát, jsem přemýšlela . O tom jak zhubnout . Zas dieta? Minimum sladkostí, fast foodu a všech těch jiných dobrot?? Mučení na běhacím stroji den co den? Avšak ten výsledek, velikost kalhot aspoň 34, možná 32 .. Dokonale symetrická po celém těle ... Sen, který se dá nebo nedá splnit? Možná zkusit ho vyplnit a nebo hodit za hlavu k dalším nesplněným snům. Touha je ale tak velká, nedá se jí odolat.... 


Tumblr_lcytszpaln1qc6pb2o1_500_large

Is here...christmas rush!!!

5. prosince 2010 v 14:51 | Bee Dahlia
Hi Ladies!!
follow me on FORMSPRING ;P

Už nám to začlo. Spěch, dusno v obchodním centrech, mačkání a dlouhé fronty u pokladen! Dvěma slovy: nakupování dárků.

V H&M jsem si nakoupila nějakou bižuterii pro sebe: nádherné prsteny, krajková čelenka, zlaté sponky do vlasů, sadiča náramků a k tmu ještě něco z kosmetiky: fialový a modrý lak, zlaté linky a fixátor na obočí. :)) I <3 H&M. !!

Only 24 days to Christmas...happy for that!

1. prosince 2010 v 12:52 | Bee Dahlia
Zdravím slečny!!

Žasnu nad tím, že už je prvního prosince, strašně ten čas letí... Dnes jsme měli jen dvě hoďky ve škole, z toho v jedné jsme psali písemku, další maturitní otázka z bio... :// Ihned po škole jsem pádila k doktorkám na preventivní kontroly, tak i povinnost mám za sebou. :D Ještě mě čeká naučit se na zítra cca 8 stránek z chemie, lipidy, ale jsem tááák unavená, že nevím nevím. ;D

Včera jsem si objednala nové LIP SMACKERS. Příchutě to jsou Cookies 'n Cream, Coconut Cake a Marshmallow, tak jsem zvědavá jaké budou. :P Pak jsem si ještě koupila spreje od Avonu: vanilkový, jablíčkový a s vůní malin. ;P Byly menší nákupy, zítra se zas chystám kupovat dárečky na Vánoce. :)) Tohle je jediný období, kdy mohu jen tak nakupovat a užívat si to. Samozřejmě nakupovat dárky pro jiné... :P Ale užívám si to vybírání a následné balení. ;P

Jdu přednastavit nějaké články, pro představu: Report z Pařížské ulice, My dream presents, Some random pics 2 a další. :))

Zatím pa, Bee:*

Finally here, hi for everyone!

28. listopadu 2010 v 15:17 | Bee Dahlia
Hi!

Po týdnu se ozývám,jindy opravdu nebyl vůbec čas... Přes týden škola a učení do půlnoci i déle, a v pátek práce a víkend s miláčkem.Včera jsme byli na Staromáku, podívat se na stromeček a vánoční trhy. Dali jsme si trdlo a svařáček, mňami. :P Viděli jsme šťenátko AKITA INU, nádherné! Tuhle rasu jsme si zamilovali, jednou bych chtěla jednoho pejska. :))

Pak následovala procházka po Pařížské ulici a okukování výloh. Řeknu vám, když jsem viděla LV, tak nevím proč, ale ty kabelky jsou příšerné, vzpomněla jsem si na milion kopií, co se nosí v Praze a stačilo mi... Každopádně takový Gucci měl za výlohou krásný kousky, pak i D&G, Fendi, Cavalli..atd. Ale co mě uchvátilo, byly to šperky od Swarovskiho. Tolik krásy jsem neviděla a některé byly za moooc příjemnou cenu! :))

Večer jsme zakončili v KFC a doma u filmu: ZÁVAN SMRTI. :))

Teď tu jsem doma sama, stýská se mi po tom mém miláčkovi. Nesnáším,když ten víkend tak rychle uteče. :((

A na závěr pár fotek ze včerejška, btw. mám new winter shoes, fotky budou zítra!! ;)) pa Bee:*

P.S. Chtěla bych poděkovat všem, co mi psali ať blog neruším, moc si toho vážím, že někdo čte mé články a chodí sem pravidelkně. A i přesto, že jsem nic nepřidávala jste sem chodili. Moc vám děkuji, ani nevíte, jak mě to povzbudilo, mohu teď slíbít, že tu bude víc jak jeden článek týdně. ;))

yoursbee.blog.cz

I haven't time...What should I do first??

21. listopadu 2010 v 9:59 | Bee Dahlia
Hi! 

Myslela jsem, že se mi to nikdy nestane, že budu mít čas na všechno, ale nestíhám. Vůbec nic nestíhám. Mám spoustu práce do školy,samé učení, musím začít s ročníkovou prací, číst knížky k maturitě a od 12.12. budu chodit v neděli na kurzy angličtiny s Domim. 

Kam mám vtěrknout čas pro blog? 

Přiznávám se,že jsem koketovala s myšlenkou smazání blogu...nebo jeho pozastavení do dob šťastných po maturitě, takže asi do června. Nevím, co z toho mám udělat. Nebo to tu nechat a psát články max. 2x týdně. Optimální řešení? Nechci odtud odejít, ráda chodím na ostatní blogy, několikrát denně třeba! Ale sama už nemám čas ani tu sílu vytvářet nějaký články, z mého blogu se asi stane ryze autorský blog s mým deníček a občas fotkami.

To je asi vše, co jsem měla na srdci. Teď se musím jít vrhnout na ajinu,genetiku a na  gynekologii s urologiií a porodnictvím. ;(( Chtěla bych být třeba ještě ve třeťáku, nestarat se o maturu... 

Zatím pa, brzy se zas ozvu. ;)) 


Tumblr_l8w669ns0s1qbzak6o1_500_large


Tumblr_lbszjtorsk1qzw8yqo1_500_large

Tumblr_lc7mmdkutn1qbu8ndo1_500_large
Nemám to ráda.

9. listopadu 2010 v 14:17 | Bee Dahlia
Zdravím :* 

Nemám ráda, když cítím,že se mnou není něco v pořádku. U doktora výsledky dopadli tak,že nemám zánět ledvin,buďto je to něco s vaječníky, nebo jen obyčejné nachlazení.. bo ještě něco jiného? ;/

Ve škole je to docela síla, spousta písemek, zkoušení, nestíhám. Cítím se slabá,navíc jsem včerejšek celý prolítala v nemocnici, což na síle taky nepřidává. Dnes jdu zase. Šla jsem tedy za profesorkou na bio, jestli si nemohu zítřejší maturitní otázku napsat někdy později,že budu lítat po doktorech, a ona úplně v pohodě,ať se přihlásím na začátku hodiny,abych jí to připomněla. Zlatá to žena, zachránila mě od nehezkých kruhů pod očima,které mi hrozily po probdělé noci nad trávicí soustavou...  

Z čeho jsem ale naprosto unesená, budou u nás otevírat nové nákupní centrum, Galerie Harfa. Nic moc obchody, jediné co mě trklo byl Springfield, Humanic, Tezenis, Sephora a to je asi všechno. Samozřejmě tam nechybí NY, Gate, Jeans Club... Úžasný no, msto toho třeba takové H&M,Bershka,Zara,Reserved?? Asi zas budu muset dojíždět na Arkády,Chodov či do Letňan. ;//
Každopádně se tam chystáme mrknout v pátek, tak budou i fotky. ;)) 

Zatím se mějte, jdu si lámat jazyk nemčinou. :((
Bee:*

yoursbee.blog.cz
Má umělecká fotka, nekritizujte prosím ;P

Herbal tea, and finaly at home.. but alone :(

5. listopadu 2010 v 23:22 | Bee Dahlia
Zdravím.. :))

Nejlepší je si sednout a vychutnávat si bylinkový čaj, na nic nemyslet, jen tak si odpočívat. Jsem po tom týdnu tak utahaná,že nechci celý víkend dělat nic jiného,než lenošit a odpočívat! :) Bohužel jsem nějak prostydla, bolí mě ledviny a vystřeluje mi to do zad, je to divný a docela to i bolí ;D.
Nebudu vám popisovat, co všechno se během týdne dělo, ani to nestálo za řeč. Možná jen,že dneska jsme dostávali výsledky generálních maturit... ;D A výsledek?

čj vyšší - didaktický test - 55%
čj vyšší - písemná práce - 0% (psala jsem jinou formou,než bylo v zadání.. ;D)
aj nižší - didaktický test - 81%
aj nižší - písemná práce - 94,4% ( pro mě dokonalost, jak jsem to proboha jen udělala?;D)

Krom té češtiny, to není špatné, hlavně jsem pyšná za angličtinu! Na to,že jsem se,díky těm,co vyrušovali,ani moc nesoustředila to dopadlo dost dobře!! :) Hlavně ta písemná? Luxus. Za to písemná z čj...oni vám škrtnou celou práci,když zjistí,že to nepasuje do toho vybrané typu slohu, takže smůla.. ;(

V neděli určitě čekejte nějaký velký článek, připravím i něco na týden. ;) Zatím se mějte a brou noc. :* Bee

Tumblr_lb7uf8jp0m1qbwv29o1_500_large

I love it..... oh it's so lovely....

23. října 2010 v 9:15 | Bee Dahlia
Hi my loves! 

Jsem vyřízená,nevím co dělat jako první. Příští týden jsou podzimní prázdniny,snad si při nich trochu odpočinu,i když mě čekají 2 knížky na přečtení, a nejsou zrovna tenoučké...Inu, příští týden máme jen dva dny ve škole, v pondělí píšeme CHemii, Osobnostní výchovu,biologii a literaturu, v úterý další maturitní otázka biologie a angličtina... Řekněte mi, jak si to mám vše narvat do hlavy? 

Konec konverzace o škole, mám ji plný zuby... 

Chci se omluvit,že jsem zde přes týden nebyla,měla jsem tak málo času... Dnes na to nejsem o nic lépe, musím se na něco mrknout, aspoň na latinu a slovíčka z ajiny. Ve čtyři hodiny jedu za Domím, dělá promoakci na pivečko, tak to musím jít zkontrolovat. :) Večer jedeme do FASHION ARENY, omrknout nově otevřené shopy,snad se mezi nimi najde něco ucházejícího. :)

Koupila jsem si novou delší košili,bílo-šedě proužkovanou, vzadu je na zavazování na mašli. Je krásná,dlouhá pod zadek. :) A ještě mám z Bershky nádherné koženkové minišaty. Akorát do nich musím trochu zhubnout, zjistila jsem ,že trochu nabírám,když jsem si přestala hlídat co jím. :( Tak bude asi tvrdý režim, žádný chipsy,čokoláda,McDonald's.... Shit, dá se to vydržet?? 

Jdu si vyfénovat hair a pak něco přednastavím,ať tu jsou články i v týdnu. 
Zatím se mějte, vaše Bee:*

Tumblr_la9zj9tysb1qdqwbbo1_500_large

I'm tired from school... :(

19. října 2010 v 14:29 | Bee Dahlia
Hi my loves! 

Ani nevíte jak se těším na podzimní prázdniny,jako na smilování boží.. Ve škole je to samá písemka,dnes se musím učit cca 30 stránek svaly a klouby, krásný. Do toho máme vypracovat do čtvrtka maturitu z matiky, co byla na netu, vůbec se mi nechce! Rozhodla jsem se,že budu maturovat z ajiny,polemizovala jsem totiž, že bych si vzala matiku.. :D

Fotky mých new boots ještě nemám, budou o víkendu,kdy se pojedem podívat do FASHION ARENY, otevřeli nové obchody, Tommy Hilfiger třeba ;) Hodil by se mi nějaký svetřík od něho. :P Docela chytám nakupovací mánii. :D Zjistila jsem že potřebuji nový džíny,dlouhý šedý svetr,boty na klínku a teploučké rukavice,takové,kterým odendáte tu část na prstech,takový ty palčáky i normální rukavičky. :P Též se mi líbí klapky na uši, letos v zimě to bude stylové. ;) 

Jdu se učit, ať toho nemá tolik na večer. :( Zatím se mějte, vaše Bee :* 
Tumblr_l4p6nlp2771qcomv4o1_400_large

I'm impatient, because I want Christmas already..

16. října 2010 v 8:56 | Bee Dahlia

Hi my loves!


Je ráno, usrkávám černý čaj od Pickwicku a stahuji si The Sims 2. :P Možná so odpoledne stáhnu i 3,nějak nějak se mi už nelíbí provedení postaviček...jsem snad ještě malá,že si jdu zase hrát The Sims? :D 

I'm ill, but school never wait...hate it!

13. října 2010 v 14:30 | Bee Dahlia
Hi my loves!

Něco na mě leze,druhý den mě pálí v krku,třeští mi hlava..Myslela jsem,že to je jen únavou,ale asi ne. Generálka maturity je za mnou, bylo to dosti zajímavé. Mezi nižší a vyšší úrovní češtiny je propastný rozdíl, slohovku jsem asi nezvládla, odklonila jsem se od základního téma...Na ostro si určitě beru tu nižší,výběr témat je lepší a dá se dobře psát, u vyšší je nutné zapojit mozek a to při maturitě už nejde...
Zato nižší angličtina byla tak středně těžká,ale dalo se, snad prolezu. :D

Zítra jdu do školy až na 10.45,paráda,aspoň nepíšu písemku z němčiny,vůbec minulý čas nepobírám, a učit se mi to nazpaměť,to opravdu nechci...Sakra potřebuji se orientovat na angličtinu a její minulé časy a ne na němčinu. :/ Co mě ale čeká zítra je písemka z chemie, zas příklady a názvosloví aminokyselin :( Bolí mě tak hlava a to jsem nai nezačala...


SURPRISE UNDER PEREX!!!

Yesterday was good evening, I hope..

10. října 2010 v 13:45 | Bee Dahlia
Hi my loves! 

Ani nevíte jak jsem šťastná! Včerejšek dobře dopadl! Mamka s mamkou si domluvili,že půjdou společně nakupovat oblečení na maturitní plesy a taťkové se bavili celý večer o sportu. :) Všichni si rozuměli,smáli se a bavili se...Nemohlo to skončit lépe. :)

Dnes budu tak trochu upravovat design,možná udělám i nové záhlaví, více podzimní a aktuálnější mým náladám,ale to ještě uvidím,každopádně se změny budou týkat menu a pozadí blogu, tak se nelekejte, že to tu bude vypadat prapodivně. :D 

A přidávám fotku mého úlovku, nic moc vyfocené, bylo to včera po té večeři. ;) Mě se líbí, je volné,vzdušné a pohodlné. :) Co na něj říkáte? :)

yoursbee.blog.cz

I love saturdays...

9. října 2010 v 17:08 | Bee Dahlia
Hi my loves!

Ani nevíte,jak člověk ocení,když se za celý týden pořádně vyspí.Vstávala jsem skoro až k obědu,matka mě sjela,že bych taky mohla ráno jít se psama,skoro jsem ji ještě nevnímala v tom polospánku:D Prostě krásný začátek soboty.... ://

Chtěla bych vám moc poděkovat za návštěvnost. Každý den je to kolem 100,někdy i přes!! Tedy teď,když jsem nebyla na blogu to bylo méně ale i tak! Děkuji moc za ty ávštěvy,je vidět ,že aspoň někomu se můj blog líbí a to jsem ráda. Jsem ráda,že si nepíšu jen tak do prázdna a mám nějakou odezvu. :)

Také jsem moooc ráda,že se vám mé plesové šaty líbí. :) Vím,jsou to tuctové princeznovské,žádná originalita, ale od čeho jsou plesy?Aby jsme se cítili jako princezny. :)

A to bych to nebyla já,abych neměla další přírůstek do šatníku. V H&M jsem narazila na krásné béžovo-zlaté tričko,které se dá nosit svěšené na jednom rameni,s potiskem hlavy dívky. Foto přidám možná večer anebo až zítra, nevím jak bude čas,protože večer tu budu mít Domího. Mno nějak si prostě udělám čas a podělím se s vámi o tu nádheru .;)

Na závěr jeden remix od PET SHOP BOYS - LADY GAGA - EH EH :) So enjoy it, lovely song...
Ball pink dress...I love it!!

6. října 2010 v 5:38 | Bee Dahlia
Hi loves!

Jak se máte?:*

Jak už víte,tak začátkem ledna začnou maturitní plesy. A k nim patří krásné plesové šaty. V Praze je určitě bezpočet salónů, kde se dají vypůjčit nádherné a princeznovské modely. A můžu se pochlubit, že na jedny jsem narazila a mám je na 6.ledna zamluvené. Byla to láska na první pohled, nemohla jsem je ze sebe sundat...Už se tak těším, až se v nich projdu, pod září světel a za doprovodu hudby...:P yoursbee.blog.cz
yoursbee.blog.cz
yoursbee.blog.cz


CO NA NĚ ŘÍKÁTE? JSOU PROSTĚ KOUZELNÝ,ÚCHVATNÝ...ÁÁÁÁ. :)

zatím pa,vaše Bee:*

FOR SALE!!!

26. září 2010 v 16:37 | Bee Dahlia
Hi loves! 

Dnes je hnusně...od pátku prší,už mi z toho klesla nálada pod bod mrazu, cítím se unavená,bez nálady...

Přidala jsem nějaké to oblečení na aukro, ale není všechno. Chybí tam kalhoty,kabát,vesta a šaty letní. Všechno bude, jen dá trošku práci to vše nafotit a následně vytvořit aukci. Dělám to už celý den a jaksi mě to přestává bavit, ale aspoň něco už tam je. :) 


Snad se vám něco bude líbit, jsou to trochu starší věci, některé ale vevelmi dobrém stavu a některé nové! :) 

Přeji příjemné aukrování. :)

yoursbee.blog.cz
 
 

Reklama
Reklama